Petinfo

MART 2021

Kedilerde kognitif disfonksiyon sendromu

Erken teşhis, kedi kognitif disfonksiyon sendromu etkilerinin ortaya çıkışını yavaşlatmak açısından çok önemlidir. Yaşlı kedilerin potansiyel belirtiler açısından rutin olarak test edilmesi konusunda ise veteriner hekimler proaktif bir rol üstlenmelidir.

Devamı

Kapak

Unique, ‘Yeni ve Yerli’ Veteriner Diyet Serisi ile karşınızda!

Devamı

SOLDAN SAĞA: Vet. Hekim Tarık Akan Planet Pet Veteriner Kliniği, Vet. Hekim Sara Ece Ulutürk Fizyovet Veteriner Kliniği, Okan Bayülgen Oyuncu, Vet. Hekim Doğa Özkul Vetopya Veteriner Kliniği, Prof. Dr. Ethem Mutlu Temizel UÜ İç Hast. ABD Başkanı ve Unique Marka Danışmanı & Veteriner Diyet Araştırmaları Yürütücüsü Vet. Hekim Burcu Baltalı Unique Marka Müdürü, Vet. Hekim Canberk Balaban Unique Yönetim Danışmanı

Bağışıklık Sisteminin Gücü FortiFlora

Nestlé Purina PetCare iş birliği ile bu sene de klinisyen veteriner hekimlerimizle buluşuyor, bağışıklık sisteminin gücü ve probiyotik kullanımının rolünü konuşuyoruz!

Devamı

Yeni Yuvam (#yeniyuvam)

Anadolu Pet, ‘Yeni Yuvam’ projesi ile sokaklardan ve barınaklardan yuvalandırma bilincini artırmanın yanı sıra insanların ilk masraflarına ortak olarak, dostlarımızın yeni yuvalarına merhaba demelerini sağlayacak!

Devamı

Kedilerde Notoedres cati ve Otodectes cynotis enfestasyonları

Deride şiddetli kaşıntıya neden olan ve kedilerin yaşam kalitesini etkileyen Otodectes cynotıs ve Notoedres catı enfestasyonları ile mücadele yolları...

Devamı

“Yeni ve Yerli” Unique Veteriner Diyet Serisi artık sizlerle

Prof. Dr. Bekir Hakan Köksal: “Türkiye’de ilk ve tek yerli üretimi gerçekleştirilen, Bakanlık ruhsatlı reçeteli mamalar ile karşınızda olmaktan, Unıque Ailesinin bir bireyi olarak son derece gururluyum!”

Devamı

Kedi gözü

Kedilerde göz hastalıklarına özel ilgi göstermek önemlidir. Küçük bir göz sorunu büyük bir hastalığın belirtisi olabilir.

Devamı