Petinfo

MART 2021

Kedilerde kognitif disfonksiyon sendromu

Erken teşhis, kedi kognitif disfonksiyon sendromu etkilerinin ortaya çıkışını yavaşlatmak açısından çok önemlidir. Yaşlı kedilerin potansiyel belirtiler açısından rutin olarak test edilmesi konusunda ise veteriner hekimler proaktif bir rol üstlenmelidir.

Kapak

Unique, ‘Yeni ve Yerli’ Veteriner Diyet Serisi ile karşınızda!

SOLDAN SAĞA: Vet. Hekim Tarık Akan Planet Pet Veteriner Kliniği, Vet. Hekim Sara Ece Ulutürk Fizyovet Veteriner Kliniği, Okan Bayülgen Oyuncu, Vet. Hekim Doğa Özkul Vetopya Veteriner Kliniği, Prof. Dr. Ethem Mutlu Temizel UÜ İç Hast. ABD Başkanı ve Unique Marka Danışmanı & Veteriner Diyet Araştırmaları Yürütücüsü Vet. Hekim Burcu Baltalı Unique Marka Müdürü, Vet. Hekim Canberk Balaban Unique Yönetim Danışmanı

Bağışıklık Sisteminin Gücü FortiFlora

Nestlé Purina PetCare iş birliği ile bu sene de klinisyen veteriner hekimlerimizle buluşuyor, bağışıklık sisteminin gücü ve probiyotik kullanımının rolünü konuşuyoruz!

Yeni Yuvam (#yeniyuvam)

Anadolu Pet, ‘Yeni Yuvam’ projesi ile sokaklardan ve barınaklardan yuvalandırma bilincini artırmanın yanı sıra insanların ilk masraflarına ortak olarak, dostlarımızın yeni yuvalarına merhaba demelerini sağlayacak!

“Yeni ve Yerli” Unique Veteriner Diyet Serisi artık sizlerle

Prof. Dr. Bekir Hakan Köksal: “Türkiye’de ilk ve tek yerli üretimi gerçekleştirilen, Bakanlık ruhsatlı reçeteli mamalar ile karşınızda olmaktan, Unıque Ailesinin bir bireyi olarak son derece gururluyum!”

Kedi gözü

Kedilerde göz hastalıklarına özel ilgi göstermek önemlidir. Küçük bir göz sorunu büyük bir hastalığın belirtisi olabilir.