Petinfo

MART 2023

Klivet yaraları bilimle sardı 

Klivet “Kedi ve Köpeklerde Klinik Tanı” programıyla 11.’sini gerçekleştirdiği Bahar Sempozyumunda oynadığı kilit rolle sektörün birleştirici ruhunun ön plana çıkmasında önemli rol oynadı.

Kapak

Sağlıklı kiloyu korumak

Evcil hayvanlarda sağlıklı kiloyu korumak oldukça önemlidir ancak birçok evcil hayvan ebeveyni evcil hayvanlarının kilosunu nasıl yönetecekleri konusunda kararsızdır.

Elanco’dan yeni ürün: Neptra

Elanco, devrim niteliğinde yeni ürününü, Türkiye’deki veteriner hekimlere ilk defa KLİVET aracılığıyla tanıttı.

Altın ekibiyle İnterhas Altın Sponsor

Güçlü ve uzman kadrosu ile ilgileri üzerinde toplayan İnterhas, köpekler için geleceğin aşıları konulu uydu sempozyumu ile veteriner hekimleri bilgilendirdi.

Dünya markaları İKARUS çatısı altında

Kurulduğu günden bugüne sadece veteriner hekimlerin çözüm ortağı olan İKARUS Klivet sempozyumunun başarılı firmalarından birisiydi.

Yeniçağ ile gelecek geldi…

Vet. Hekim Mehmet Dökmeci, YeniÇağ olarak yeni tedavi protokollerinin vazgeçilmezi olacak Türkiye’de bir ilk olan ürünlerini veteriner hekimlere XI. Klivet’te anlattı.

Dönüşüm başladı

MVM Medikal, “Kedi ve Köpeklerde Klinik Tanı” konseptli sempozyumda, “Dönüşüm” konseptiyle veteriner hekimlerin ilgisini topladı.

Diyabet teşhisinde altın anahtar: Fruktozamin

Diyabet şüphesi taşıyan hayvanlarda sadece glukoz ölçümü yapmak yanıltıcı sonuçlar doğurabiliyor; günümüzde diyabetin teşhis, takip ve yönetiminde daha stabil bir değerden yararlanılıyor: Fruktozamin.

Alan Sponsoru Hasvet, yine farkını ortaya koydu

Hasvet, hayvan sağlığında yeni bir dönem anlayışı ile oluşturulan Hasvet Ratem’i tanıttığı sempozyumda, veteriner hekimlerin büyük ilgisini topladı.

Sektörün yeni yüzü: Cureffect

Sektöre yenilik ve gelişim katan Cureffect Hayvan Sağlığı, Klivet’te kimliklerini en iyi şekilde tanıttılar.

Candioli ile GMP kaliteli supplementler

Türkiye distribütörü VIP Ecza Deposu ile sektörde yükselişine devam eden Candioli kongrenin gözde firmalarından birisiydi.

Yeniçağ ile üriner sistemin gizemli yolları

Yeniçağ Veteriner Ecza ile üriner sistemle ilgili merak edilenleri konuştuğumuz yeni projemiz ile bu ay Çanakkale, Bursa ve Balıkesir’deki veteriner hekimler ile beraberiz.