Petinfo

TEMMUZ 2020

Başarı ve tatmin görmeyen bir canlıya ışık olmaktır!

“Veteriner Göz Merkezi ekibi olarak başarı ve tatmin duygularını, görmeyen ya da gözü nedeniyle ağrı çeken bir canlıya ışık olarak, onun hayat konforunu artırarak yaşıyoruz.”

Kapak

FortiFlora ile hastalarınız için gerçek bir fark yaratabilirsiniz!

Sağlıklı bağırsak mikroflorasının genel sağlık üzerindeki etkilerini ve probiyotik kullanımının önemini masaya yatırmak üzere veteriner hekimlerimize ziyarette bulunduğumuz projemizde bu ay Animalium Veteriner Kliniği’ndeyiz!

Zorlu pire yaşam döngüsü kabus olmasın!

Pire ile mücadelede, yüksek etkili ve güvenilir ürünler tercih etmenin yanı sıra, buzdağının görünmeyen kısmı olarak tanımlanan çevre kontrolü ve temizliği de es geçilmemelidir.

Eritema multiforme

Yaygın olmayan bir inflamatuvar deri hastalığı olan Eritema multiforme (EM) genellikle ani başlangıçlıdır. Ayrıntılı teşhis çalışması ve terapötik müdahale gerektirebilir.

Petler ve eklem sağlığı: Köpeklerde ve kedilerde artrit

Glukozamin, kondroitin, metilsülfonilmetan ve omega 3, insanlarda olduğu gibi evcil hayvanlarda da eklem sağlığı için kullanılan takviyeler haline gelmiştir. 

Dünya Veteriner Hekimler Kongresi 2021’e ertelendi

Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği (WSAVA) tarafından düzenlenen Dünya Veteriner Hekimler Kongresi, COVID-19 ile ilgili endişeler nedeniyle 21-24 Mart 2021 tarihine ertelendi.